Chcesz zobaczyć stronę w innym języku?

E.ON edis energia

Już od 15 lat działamy w Polsce
jako przedstawiciel koncernu E.ON.

E.ON
E.DIS AG
E.ON edis energia

Lokalny
rozwój

Współpracujemy z wieloma gminami przy rozwijaniu lokalnej branży energetycznej.

Od lat stawiamy na długotrwałą i stabilną współpracę z naszymi partnerami biznesowymi i samorządowymi, z którymi dzielimy się wieloletnim doświadczeniem w branży dystrybucji energii cieplnej i elektrycznej, jak również gazu ziemnego. Współpracujemy z samorządami, władzami centralnymi i regionalnymi oraz świadczymy usługi doradcze w zakresie rynku energetycznego.

Inwestowanie w polską energetykę SEC E-on Warszawa Anco Jarocin Celsium Eco Opole

Chcemy w dalszym ciągu mądrze inwestować w polską energetykę i dzięki temu przyczyniać się do rozwoju polskich miast i gmin.

Dlatego też dbamy o to, aby spółki, w których posiadamy już udziały, nadal rozwijały się stabilnie i w dalszym ciągu oferowały swoim klientom - mieszkańcom polskich miast i gmin - wysokiej jakości usługi.

Dbamy o środowisko

Dbamy o środowisko

Dlaczego E.ON edis
energia?

Współpraca z E.ON edis energia

to współpraca z partnerem zaangażowanym lokalnie, skupionym na wysokiej jakości obsługi klienta oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Zaufali nam klienci i partnerzy biznesowi i regionalni w 19 polskich miastach. Dlaczego? Dlatego, że działamy w sposób transparentny, efektywny i zrównoważony - wszystko po to, aby codziennie móc dostarczać naszym klientom ciepło i gaz. W dzień i w nocy.

Dlaczego E.ON edis energia

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwoj

Chcemy mierzyć coraz wyżej w osiąganiu sukcesów biznesowych - ale tylko w zgodzie z zasobami naturalnymi Ziemi, światowym klimatem i w sposób odpowiedzialny.

Jedynie konsekwentne skupienie na odpowiedzialnym i zrównoważonym zarządzaniu zapewni nam przyszłość i stworzy dodatkową wartość dla wszystkich naszych klientów, pracowników , udziałowców, partnerów biznesowych i dla środowiska.