Chcesz zobaczyć stronę w innym języku?

Ciepło

To właśnie ciepła potrzebujemy w naszych
gospodarstwach domowych

Energia
cieplna

To właśnie ciepła potrzebujemy najwięcej w naszych gospodarstwach domowych.

Stąd nasza troska o niezawodność oraz konkurencyjność cenową tego produktu w przedsiębiorstwach ciepłowniczych należących do grupy E.ON edis energia.

Trochę liczb

Oszczędności
SEC Celsium ECO Opole

Obecnie posiadamy udziały w następujących firmach ciepłowniczych:

  •       Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.
  •       Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A
  •       Celsium Sp. z o.o.
Kształt Polskiego Ciepłownictwa

Wszystkie firmy ciepłownicze, których udziały należą do grupy E.ON edis energia w istotny sposób wpływają na kształt polskiego ciepłownictwa i stanowią ważną jego część.

Pozycja rynkowa spółki

Spółki te rozbudowują swoją pozycję rynkową, ogrzewając ponad 750 tysięcy mieszkańców oraz dając pracę około 1 500 wysoko wykwalifikowanym pracownikom.

Bezpieczeństwo i ekologia

Dzięki stosowanym przez nas technologiom i ciągłemu dążeniu do zwiększania efektywności energetycznej, nasi klienci mogą cieszyć się ciepłem bezpiecznym i ekologicznym.

Redukcja smogu

Ciepło wytwarzane w naszych ciepłowniach oraz przesyłane naszymi sieciami pomaga redukować miejski smog, a konkretnie ilość pyłów PM10, PM2,5 i B(a)P o tysiące ton, w stosunku do ciepła wytwarzanego w obiektach niskiej emisji.

Statystyki

Co roku 1500 pracowników naszej grupy dostarcza naszym klientom ok. 2,9 TWh ciepła.

Certyfikat PreQurs

Certyfikat PreQurs

Codziennie pracujemy nad tym, aby jakość dostarczanych naszym klientom usług była jak najwyższa. Potwierdza to certyfikat PreQurs NO SMOG klasy „A”. Dbanie o jakość powietrza w miastach, w których działamy jest nieodzowną częścią tej pracy.